پروژه ها


پرورش بوقلمون دهاقان
پرورش بوقلمون - دهاقان

فارم پرورش بوقلمون واقع در دهاقان استان اصفهان، یکی دیگر از مراکز نمونه پرورش بوقلمون است که از آخرین فناوری شرکت جام نو در تولید و تجهیز سالن های پرورش بوقلمون استفاده نموده است. مشاوره و نظارت تخصصی بر اجرای پروژه به طور کامل توسط متخصصان جام نو انجام شده است.

بوقلمون شهرضا
پرورش بوقلمون - شهرضا

مجتمع پرورش بوقلمون شهرضا از اولین مجموعه هایی در سطح کشور است که از سری بشقاب های دانخوری ویژه بوقلمون شرکت جام نو استفاده نموده است. سیستم دانخوری بوقلمون با طراحی انحصاری شرکت جام نو علاوه بر کیفیت بسیار بالا، قابلیت کاربری برای بوقلمون، مرغ گوشتی و خروس از مزایای این بشقاب های ویژه است.پرورش مرغ دماوند
فارم پرورش مرغ - دماوند

مجتمع پرورش مرغ گوشتی در شهرستان دماوند استان تهران، یکی از مجموعه های بزرگ پرورش مرغ گوشتای در سطح کشور است. سالن های این مجموعه با استفاده از محصولات جام نو تجهیز گردیده و متخصصان شرکت، طراحی، تولید و نصب تجهیزات این مجموعه را با بهره گیری از آخرین استانداردهای روز دنیا انجام داده اند.

پرورش مرغ بروجن
فارم پرورش مرغ - بروجن

فارم پرورش مرغ گوشتی واقع در محدوده شهرستان بروجن، از جمله پروژه های شرکت جام نو بوده است، که علاوه بر فرآیند طراحی، تولید و نصب سیستم آبخوری و دانخوری، فرآیند عایق کاری و نصب تجهیزات اتوماسیون مجتمع، به طور کامل با نظارت متخصصان شرکت جام نو به انجام رسیده است.

بازگشتبه بالا